E-Bülten Aboneliği İçin Kaydol
Facebook'tan Bizi Takip Edebilirsiniz
Twitter'dan Bizi Takip Edebilirsiniz
KULLANICI SÖZLEŞMESİ“İSTANBUL SAĞLIK VE BESLENME BİENALİ” Web Sitesi Kullanım Koşulları

Bu sayfa üzerinden İstanbul Sağlık ve Beslenme Bienali’ne iletilen kişisel bilgilerin kullanılması, “Gizlilik Politikası” bölümünde düzenlenen koşullar ile mümkün olmaktadır.

“İstanbul Sağlık ve Beslenme Bienali” web sitesini ziyaret ettiğiniz için teşekkür ederiz.

Bu web sitesinin sahibi Comart Kurumsal iletişim Hizmetleri Ltd. Şti. olup, bundan sonra COMART olarak anılacaktır. Site üzerindeki her tür organizasyon, kullanım ve tasarruf yetkisi Comart’a aittir. Lütfen siteyi kullanmadan önce kullanım koşullarını dikkatle okuyunuz. Siteye girmek ve kullanmakla sitenin kullanım ve sözleşme kurallarını kabul etmiş oluyorsunuz.

1. Comart, sözleşme şartları da dâhil olmak üzere, site ve site uzantılarında mevcut her türlü koşulu ve bilgiyi önceden herhangi bir ihtara gerek olmaksızın değiştirme hakkını saklı tutar. Değişiklikler, sitede yayımlandığı an yürürlüğe girer.

2. İşbu siteye girilmesi veya sitenin kullanılması sonucunda ortaya çıkabilecek her tür ihtilaf Türkiye Cumhuriyeti kanunlarına tabi olup, ihtilafların çözümünde Ankara Mahkemeleri münhasıran yetkilidir. Comart’ın, kullanıcının bulunduğu ülkede dava açma hakkı saklıdır.

Web Sayfasında Değişiklik Yapma Hakkı

Comart, işbu site ve site uzantısında mevcut her tür hizmet, ürün, siteyi kullanma koşulları ile sitede sunulan bilgileri önceden bir ihtara gerek olmaksızın değiştirme, siteyi yeniden organize etme, yayını durdurma hakkını saklı tutar. Değişiklikler sitede yayım anında yürürlüğe girer. Sitenin kullanımı ya da siteye giriş ile bu değişiklikler de kabul edilmiş sayılır. Bu koşullar link verilen diğer web sayfaları için de geçerlidir.

Comart, sözleşmenin ihlali, haksız fiil, ihmal veya diğer sebepler neticesinde; işlemin kesintiye uğraması, hata, ihmal, kesinti, silinme, kayıp, işlemin veya iletişimin gecikmesi, bilgisayar virüsü, iletişim hatası, hırsızlık, imha veya izinsiz olarak kayıtlara girilmesi, değiştirilmesi veya kullanılması hususunda herhangi bir sorumluluk kabul etmez.

Web Sayfalarına Link Verilmesi Bu site üzerinden başka sitelere link verilmesi mümkündür. Comart, link verilen sayfalardaki bilgilerin doğruluğunu garanti etmemekte, herhangi bir taahhütte bulunmamaktadır. Bu sayfaların bir kısmı Comart dışındaki kuruluşlar tarafından ve o kuruluşların sorumluluğunda düzenlenmekte olup, ilgili sayfaların kullanımı Comart’tan bağımsız şekilde ilgili kuruluşun koşul ve şartları tahtında gerçekleşir. Comart, bu sayfa ve bağlantılı hizmetlerin kullanımı konusunda bir sorumluluk almamakta ve herhangi bir tavsiyede bulunmamaktadır. Bu siteleri kullanımla doğabilecek zararlar kullanıcının kendi sorumluluğundadır. Comart, bu tür link verilen sayfalara erişimi kendi yazılı muvafakatine bağlayabileceği gibi, uygun görmeyeceği linklere erişimi her zaman kesebilir.

Fikri Mülkiyet Haklarına İlişkin Uyarı

İstanbul Sağlık ve Beslenme Bienali web sitesinin sahibi Comart Kurumsal iletişim Hizmetleri Ltd. Şti.’dir. Bu sayfada bulunan bilgiler, yazılar, resimler, markalar, slogan ve diğer işaretler ile sair fikri mülkiyet haklarına ilişkin bilgilerin korunmasına yönelik programlarla, sayfa düzeni ve işbu web sayfasının sunumu Comart’ın ya da Comart’ın lisans aldığı kuruluşların mülkiyetindedir. Comart’tan önceden yazılı muvafakat alınmaksızın, işbu web sayfasındaki bilgilerin ya da bu sayfaya ilişkin her tür veritabanı, web sitesi, software-code’ların kısmen ya da tamamen kopyalanması, değiştirilmesi, yayımlanması, online ya da diğer bir medya kullanılmak suretiyle gönderimi, dağıtımı, satılması yasaktır. Bu sayfadaki bilgilerin kısmen kopyalanması, basılması ancak ticari olmayan kişisel ihtiyaç için mümkündür.

Sorumluluğun Sınırlandırılması

Comart, bu siteye girilmesi, sitenin ya da sitedeki bilgilerin ve diğer verilerin, programların vs. kullanılması sebebiyle, sözleşmenin ihlali, haksız fiil ya da başkaca sebeplere binaen, doğabilecek doğrudan ya da dolaylı hiçbir zarardan sorumlu değildir. Comart, sözleşmenin ihlali, haksız fiil, ihmal veya diğer sebepler neticesinde; işlemin kesintiye uğraması, hata, ihmal, kesinti hususunda herhangi bir sorumluluk kabul etmez. Bu siteye ya da link verilen sitelere girilmesi ya da sitenin kullanılması ile Comart’ın, kullanım/ziyaret sonucunda doğabilecek her tür sorumluluktan, mahkeme ve diğer masraflar da dâhil olmak üzere her tür zarar ve talep hakkından beri kılındığı kabul edilmektedir.

KAYIT:

Satın alınacak hizmetlerin ödemesi, web sitemiz aracılığıyla kredi kartı veya EFT/havale ile yapılabilmektedir.

1. EFT/Havale ile Ödeme

EFT/havale ile satın alınacak hizmetlerde, sistem üzerinde istenilen tüm bilgiler katılımcı tarafından eksiksiz olarak doldurulmalıdır. Rezervasyon bilgilerinin içinde katılımcının talebini otomatik olarak tanımlayan referans numarası da bulunmaktadır. Katılımcı bu bilgilerin bir kopyasını alabilmektedir ya da referans numarasını kaydedebilmektedir. Web sayfasında yer alan formun bir kopyası tam ve eksiksiz olarak doldurulduktan sonra banka dekontu ile birlikte web sayfasında yer alan ilgili faks numarasına veya e-posta adresine gönderilmelidir. Banka dekontunda mutlaka katılımcının ad, soyad bilgileri yer almalıdır.

Rezervasyon detaylarına ilişkin olarak gönderilen banka dekontundaki tutarın, banka hesabımıza geçtiğinin teyidini takiben;

- rezervasyon ve ödeme detaylarını içeren onay e-postası,

- rezervasyon ile ilgili tüm iptal/iade işlemlerini gösteren bilgi e-postaları, rezervasyon sırasında belirtilen katılımcı e-posta adresine, 10 gün içerisinde, gönderilecektir.

2. Kredi Kartı ile Ödeme

İnternet üzerinden kredi kartı ile satın alınacak hizmetlerde, sistem üzerinde istenilen tüm bilgiler katılımcı tarafından eksiksiz olarak doldurulmalıdır. Rezervasyon bilgilerinin içinde katılımcının talebini otomatik olarak tanımlayan referans numarası da bulunmaktadır. Katılımcı bu bilgilerin bir kopyasını alabilmektedir ya da referans numarasını kaydedebilmektedir. Kredi kartı ile satın alınan hizmetler Türk Lirası olarak ödenebilmektedir. Türkiye bankalarına ait olmayan bir kredi kartı ile TL pos cihazından yapılacak olan işlemlerde kur farkları doğabilecektir. Comart, bu farktan ötürü herhangi bir sorumluluk üstlenmemektedir. Web sitemizde gerçekleştirdiğiniz satın alma işlemi esnasında referans alınan döviz kurları dolayısıyla oluşabilecek ücret farkına istinaden, Comart’tan hak talep edilmeyecektir. İnternet üzerinden yapılan işlemlerde bağlantı hatalarından dolayı oluşabilecek sorunlardan Comart sorumlu değildir. Kredi kartı ile yapılan ödemelerde sadece Visa ve MasterCard kabul edilmektedir.Rezervasyon tamamlandıktan sonra;

- rezervasyon ve ödeme detaylarını içeren onay e-postası,

- rezervasyon ile ilgili tüm iptal/iade işlemleri ile ilgili bilgi e-postaları,

rezervasyon sırasında belirtilen katılımcı e-posta adresine, 10 gün içerisinde, gönderilecektir.

GENEL KURALLAR:

Katılımcı, satın aldığı rezervasyonun ücretinin verilen opsiyon süresi içinde Comart hesabına ulaştırılmasından sorumludur. EFT/HAVALE işlemlerinde bankacılık sistem ve uygulamalarından doğabilecek gecikmeler ile diğer hiçbir aksaklıktan (eksik/fazla EFT/HAVALE tutarı, havale limiti ve bunlarla sınırlı olmaksızın her tür aksaklık) Comart sorumlu değildir. İhtilaf halinde Comart kayıtları kesin delil olacaktır.

Her türlü ödeme yapıldıktan sonra, 10 gün içerisinde, katılımcının rezervasyon sırasında bildirmiş olduğu e-posta adresine konfirmasyon mektubu gönderilecektir.

Asıl olan Comart’taki bilgilerdir.

İlgili fiyat ve bilgilerin, Comart tarafından değiştirilme hakkı saklıdır.

Her türlü bilgi sadece Comart’ın ilgili departmanları arasında paylaşılır, 3. şahıslar ile paylaşılmaz.

İPTAL/İADE:

Tüm iade ve iptal işlemleri için, web sayfasında yayımlanan Comart e-posta adresine, söz konusu iade veya iptal işlemi ile ilgili mesaj gönderilmelidir.

Banka havalesi ile yapılan işlemlerin iadesi için banka hesabına ait; banka hesap no, hesap adı, Swift code, Iban no bilgilerinin eksiksiz olarak Comart’a bildirilmesi gerekmektedir.

30 Ekim 2014 tarihine kadar yazılı olarak bildirilen iptallerde yatırılan ücretin %50’si geri ödenecektir. Bu tarihten sonra yapılan iptallerde ücret iadesi yapılmayacaktır. Tüm geri ödemeler kongre bitiminden sonra yapılacaktır.