E-Bülten Aboneliği İçin Kaydol
Facebook'tan Bizi Takip Edebilirsiniz
Twitter'dan Bizi Takip Edebilirsiniz
GÄ°ZLÄ°LÄ°K POLÄ°TÄ°KASI

GÄ°ZLÄ°LÄ°K POLÄ°TÄ°KASIBu sayfa üzerinden Comart Kurumsal İletişim Hizmetleri Ltd. Şti. (bundan sonrasında Comart olarak geçecektir)’ye iletilen kişisel bilgilerin kullanılması, “Gizlilik Politikası” bölümünde düzenlenen koşullar ile mümkün olmaktadır.

Gizlilik Prosedürü

“Kişisel Bilgiler” başlığı altında Comart’ın yükümlülükleri ve ilkeleri hakkında bilgi verilmektedir. Comart olarak, ilgili kurallara tarafımızca eksiksiz bir şekilde uyulacağını teyit etmekteyiz. Böylelikle aşağıda belirtilen kişisel bilgi toplama ilkeleriyle toplanan her türlü bilgiyi, güvenlik önlemleri ve gizlilik ilkeleri çerçevesinde saklama hususunda özen göstermekteyiz. Bunun yanı sıra kişisel bilgi toplamayı ve kullanımını en aza indirerek, toplanan bu bilgileri sadece işlemlerin gerçekleşebilmesi için gerekli olan süre içerisinde tutmakta ve size en kaliteli hizmeti sunmaktayız.

Web sitemiz, en üst seviyede gizlilik sağlayan ve standartlarımıza uygun olan sitelere bağlantılar içermektedir. Ancak ilgili sitelerin içeriğinden ve/veya gizlilik uygulamalarından Comart sorumlu tutulamaz.

Kişisel Bilgi Toplama Prosedürü

Web sitemizi kullanarak, site aracılığı ile edinilen kişisel bilgilerin Comart tarafından kullanılmasını kabul etmiş olmaktasınız.

Ad, soyad, adres bilgilerinizi içeren ancak bunlarla sınırlı olmayıp, istemiş olduğunuz ürün ya da hizmete göre değişebilen kişisel bilgilerinizi vermeniz zorunludur.

İşlemlerinizi sürdürebilmemiz için gerekli olan bilgileri vermemeniz,talep edilen hizmeti yerine getiremememize neden olabilir.

Bilgileriniz ancak belirtilmekte olan amaçlarla kullanılabilir:

- Rezervasyon ve satışınızın işleme konulması ve hesabınızın yönetilmesi,

- Hizmetlerimizin ve ilgili ürünlerimizin pazarlanması,

- İşlemlerinizle ilgili istatistiklerin düzenlenebilmesi ve iletişimimizin sürekliliğinin sağlanabilmesi için bağlantı listelerinin oluşturulması, site kullanımı ile ilgili ticari

- istatistik ve nalizlerin bir araya getirilmesi,

- Kimlik doğrulama ve kayıt işlemlerinin gerçekleştirilmesi,

Yukarıdaki maddelere yönelik olarak tarafımızca toplanan tüm bilgiler güvenli bir ortamda saklanmaktadır. Ancak bilginin toplanma nedeni ile doğrudan ya da dolaylı ilgisi bulunan bir durum söz konusu olduğunda:

- Uygulamadaki mevzuat, kural ve düzenlemelere uygun bir şekilde,

- Belirtilen koşullar altında uygulandığı sürece,

Comart’ın hak, hukuk ve kâr/kazancı ve/veya sitenin diğer kullanıcılarının hak, hukuk ve kâr/kazancı gözetilerek veri üçüncü kişilere aktarılabilir.

Bize bilgi gönderiminde bulunduğunuz sırada ve veri elimize ulaştıktan sonra da bizim için esas olan, bilgilerinizi güvenlik ve gizlilik standartlarında korumaktır. Girmiş olduğunuz veriler, işlemleriniz ve hukuki gereklilikler süresince tarafımızca saklanır.